Realizacje – Vera Multimedia

EN

Nasze
Realizacje

Najczęściej zajmujemy się pracą na targach. Wydarzenia targowe to narzędzie marketingu bezpośredniego, służące budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami na arenie krajowej lub międzynarodowej.

Cały
Świat

Obsługujemy odbywające się cyklicznie największe europejskie konferencje i kongresy. Nasz najwyższej jakości sprzęt pozwala na profesjonalne przeprowadzenie tych poważnych wydarzeń.

Te spektakularne eventy wymagają profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. To oświetlenie, nagłośnienie oraz systemy audio sprawią, że odbiorca dozna niesamowitych i niecodziennych wrażeń.

I Więcej

Targi

Na targach zobaczyć możesz nasze największe i najciekawsze realizacje z wymagającymi ekranami LED stworzonymi według wizji klienta. Wykorzystujemy tam nagłośnienie, oświetlenie i systemy wideo zawsze w najlepszym technologicznie standardzie

Koncerty

Nasze systemy nagłośnienia są dostosowane, aby działać na dużą skalę, ponieważ wiemy jak ważne jest, aby informacje dotarły bez przeszkód do wszystkich zgromadzonych.

Konferencje

Jesteśmy świadomi jaką ważną rolę odgrywają multimedia na takich wydarzeniach i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby zapewnić najlepsze technologie dostępne na światowym rynku.

Najlepsze Realizacje

MWC BARCELONA

Od 27 lutego do 2 marca nasza
firma miała przyjemność obsługiwać
stoisko STC na targach MWC w Barcelonie.
Używaliśmy naświetlaczy Briteq Chroma 800, oświetlenie Martin Mac Quantum Spot, system nagłośnienia Electrovoice, a także 75-calowe, 55-calowe i 43-calowe ekrany dotykowe i 65-calowe telewizory.
Łącznie wykorzystaliśmy ponad 800 obudów ekranów LED P2.5.
LED.

WTM LONDON.

Aby zbudować jedno z naszych największych i unikalnych stoisk, wykorzystaliśmy ponad 1400 ekranów LED, 28 telewizorów Samsung 43 TV, 6 Electrovoice, 65-calowy telewizor i 28 elementów oświetleniowych, w tym 4 Martin Mac Qantum Profile i 24 DTS Nick Nrg 1401 .
Wszystko było zarządzane przez oprogramowanie WATCHOUT
i oprogramowanie RESOLUME

W dniach od 7 do 9 listopada mieliśmy okazję obsługiwać stoisko ABU DHABI Travel and Tourism na Światowych Targach Turystycznych WTM 2022 w Londynie.

IFA Berlin.

Od 4 do 8 września nasza firma obsługiwała stoisko TCL na targach IFA 2022 w Berlinie.
Wykorzystaliśmy ponad 800 obudów ekranów LED, 12 głośników Electro-Voice, 33 bezszwowych ekranów NEC 55″ i 16 iPadów.
Dodatkowo wykonaliśmy
realizację za pomocą cyfrowego miksera Midas z wykorzystaniem wielu zestawów mikrofonów.
Wykorzystaliśmy również profesjonalne oświetlenie sceniczne stoiska

VERA MULTIMEDIA

Dzięki doświadczeniu na rynku imprez targowych, konferencji, eventów, koncertów, oraz telewizyjnych programów rozrywkowych potrafimy wykonać najbardziej nietypowe zlecenie dotyczące systemów multimedialnych oraz doradzić najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe
Siedziba:
ul. Stefana Stefańskiego 15A,
62-002 Suchy Las
Email:
biuro@vera.media.pl
Kontakt:
tel. +48 530 304 067
kom. +48 501 377 739

Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego ,,Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Copyright © 2023 VERA MULTIMEDIA All Rights Reserved