Team – Vera Multimedia

EN

Nasz Zespół

Nasi Specjaliści

Janusz Kościelniak

Chief Executive Officer

Margareta Kiszmanowicz

Chief Executive Officer

Wiktor Jasiński

Chief Operating Officer

Wioletta Kierstan

Senior Office Manager

Sławomir Niemczyk

Warehouse Director

Wiktor Sobczak

Sales Executive

Jakub Picheta

Senior Project Manager

Piotr Barczak

Project Manager

Przeprowadzimy Cię przez cały proces

Kontakt

Vera Multimedia zatrudnia najlepszych inżynierów, techników i kierowników w branży. Nasz zespół składa się z profesjonalnie przeszkolonych techników z wieloletnim doświadczeniem, a wykwalifikowani Project Managerowie będą współpracować z Tobą przez cały proces, od planowania do zakończenia demontażu.

Technologia

Oprócz wyposażenia technicznego nasi eksperci wspierają Cię również najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie oprogramowania. Zespół będzie odpowiedzialny za uruchomienie konfiguracji audiowizualnej. Nasi specjaliści będą dostępni dla Ciebie o każdej porze podczas przygotowań i trwania wydarzenia, aby sprostać każdemu wymaganiu i mieć pod kontrolą całą realizację

Wsparcie

Technicy wyposażą Twoje wydarzenie w odpowiedni sprzęt eventowy, taki jak ekrany LED, oświetlenie, nagłośnienie czy komputery oraz zadbają o bezawaryjną pracę naszych systemów podczas każdego wydarzenia

Gwarancja

Dla nas jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. Jednym z pierwszych kroków w każdej realizacji jest konsultacja z klientem, abyśmy mogli dokładnie zrozumieć, czego szukasz w gotowym projekcie i określić jasne cele i grupę docelową.

Sprzęt

Stale sprawdzamy najnowsze wyposażenie w branży, a każdy nowy produkt zostaje poddany rygorystycznym testom i jest
sprawdzany pod kątem serwisowania, aby zapewnić Ci tylko najlepszą technologię wydajność operacyjną podczas imprezy. Stosujemy produkty profesjonalnych marek, aby zapewnić płynne działanie.

Jakość

Niezależnie czego potrzebujesz, otrzymasz od nas renomowany towar i najlepszą obsługę klienta. Razem z naszym wieloletnim doświadczeniem i konsekwentną aktualizacją naszego asortymentu osiągniesz wszystkie cele marketingowe Twojej firmy.

VERA MULTIMEDIA

Dzięki doświadczeniu na rynku imprez targowych, konferencji, eventów, koncertów, oraz telewizyjnych programów rozrywkowych potrafimy wykonać najbardziej nietypowe zlecenie dotyczące systemów multimedialnych oraz doradzić najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe
Siedziba:
ul. Stefana Stefańskiego 15A,
62-002 Suchy Las
Email:
biuro@vera.media.pl
Kontakt:
tel. +48 530 304 067
kom. +48 501 377 739

Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego ,,Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Copyright © 2023 VERA MULTIMEDIA All Rights Reserved